סוגי טיפולים ושירותים

ביאטריס שיין - מובילה אנשים לחיים חדשים - מאמנת להתפתחות אישית ורגשית​

טיפול בחרדה ומצבי לחץ​

חרדות ופחדים תפקידם להזהיר ולהגן עלינו כאשר יש סכנת חיים ממשית רק שלפעמים התת מודע שלנו מעורר אותם גם כשאין סכנה כזאת במציאות.

מחקרים בעולם מראים שרוב האנשים בעולם המודרני- מנהיגים, אנשי עסקים, ספורטאים, סלברטאים ואנשים כמוני וכמוך מרגישים שהם נתונים תחת לחץ וחרדה יומיומיים כל אחד מהסיבות שלו.

מחקרים אלה מדווחים גם שתופעות הלוואי של החרדה והלחץ כמו: מחשבות טורדניות, רעד, הרגשת חוסר אונים, ערפול, קושי לנשום, עייפות…., מפריעות להם בשגרה ומשפיעות על יכולת תפקוד טובה ויעילה.

בעזרת מחקר ניסוי טיפלו  בחיילים עם הפרעת פוסט טראומה קשה בשיטת  N.L.P ובהקשר זה התקבלו תוצאות שהראו שיפור משמעותי ברמת הלחץ והחרדה של חיילים אלה שהצליחו להתמודד עם התופעות שהפריעו להם בהתנהלות תקינה ביומיום ומדווחים שהם מצליחים לשלוט בזה.

קיימים גם דיווחים על כך שאחרי התהליך חזר להם הביטחון העצמי, הם יותר מחוברים לצד החזק שלהם, יותר סומכים על עצמם, תפיסת המציאות שלהם השתנתה לטובה, יש להם יכולת גבוהה יותר של שליטה על רגשות ומחשבות והם הגיעו לתוצאות טובות יותר. אם זה עזר להם זה יכול לעזור לכולם.

תארו לעצמכם שבעזרת טיפול של 10 מפגשים בשיטת ה N.L.P  תוכלו לקבל כלים להתמודד עם החרדה והלחץ, תתחברו לצד החזק שלכם, ליכולות ולחוזקות שלכם, תלמדו לעודד את עצמכם ברגעים קשים, תקבלו יכולת שליטה ברגשות ובמחשבות …. והכי חשוב תהפכו להיות החברים הכי טובים של עצמכם!

 

צרו איתי קשר עכשיו לתיאום פגישת הכרות ללא תשלום.

עדות לטיפול בחרדה ומצבי לחץ:

 

ב 15.09.17 נפגשנו לסשן  של TIME LINE כדי לעזור לי להשתחרר מחסמים ואמונות מגבילות שנמצאות בנבכי תת המודע שלי.

לפני הפגישה הייתי בסערת רגשות עצומה, מצד אחד עשיה למען שינוי ומאמץ לשנות את חיי ומצד שני נפילות של רגשות כאב בגלל זיכרונות שעוררו בי כעס ותסכול.

הפער בין המצוי לרצוי הפריע לי מאוד במהלך חיי היומיום כי זה יושב על רגש מאוד עוצמתי מהעבר.

במהלך הסשן עבדנו חזק על ביטחון עצמי ועל תכונות האישיות המקדמות שלי שמבחינתי הן הכלי להגשמה וליישום בחיים.

התחלתי לתרגל את הכלים האלה ברמה היומיומית.

היום בכתיבת שורות אלה אני אחרי 4 שבועות ומרגישה שיפור משמעותי. התוצאות התחילו לבוא כבר בשבוע הראשון ומשם זה רק משתפר יותר.

היום אני פועלת ממקום שבו יש לי אומץ לעשות דברים שקודם פחדתי לעשות.

אני מודה לך ביאטריס על התהליך כי עכשיו אני מתקרבת יותר למטרות שלי.

תודה על מי שאת, העוצמה , האפשור וההכלה ועל הרצון האמיתי לעזור.

בברכת אור ואהבה,

 

אדווה ורד ליזר.

054-3002628​